Vizuální styl

Neopakovatelný vizuální jazyk pro vaši značku

Chcete sjednotit vizuální prezentaci vaší značky, aby působila konzistentně a srozumitelně?

Cítíte, že vaše prezentace potřebuje dodat jiskru a lépe odrážet vaše hodnoty?

Narážíte všude v online prostředí na okoukané trendy a chcete mezi nimi vyniknout?

Toužíte po nadčasovém a neokopírovatelném vizuálním stylu, který vás opravdu odliší?

Vytvořím vizuální styl, který osloví vaše ideální klienty.

Vizuální styl značky se během posledních let stal nezbytnou součástí moderního marketingu.
Je to jeden z hlavních faktorů, které pomáhají zákazníkům rozpoznat a identifikovat vaši značku.

I menší zásah pomůže tomu, aby vaše vizuální prezentace působila profesionálně: zjistíme, jaké barvy a fonty budou vaši značku dobře reprezentovat. Pokud ale chcete lépe vyniknout v konkurenci, potřebujete něco navíc – jedinečný vizuální prvek, který vás odliší na první pohled. A jestli chcete své značce dopřát skutečnou svébytnost, spojení s originálními ilustracemi nebo logem vám zajistí neopakovatelný vizuální jazyk.

Jaká je největší výhoda spojení vizuálního stylu s ilustracemi? Nikdo je nenajde v Canvě ani na fotobance, a proto bude váš vizuální styl naprosto neokopírovatelný.

Vizuální styl START

Z

Vytvořím 2 – 3 varianty barevné palety.

Z

Vyberu 2 – 3 varianty kombinace fontů.

Z

Zohledním vaše připomínky v jednom kole úprav.

Z

Vytvořím přehledný Visual book s ukázkami zjednodušeného použití vizuálního stylu na webu a na sociálních sítích.

Cena: 10 900 Kč

Vizuální styl PLUS

Z

Vytvořím 2 – 3 varianty barevné palety.

Z

Vyberu 2 – 3 varianty kombinace fontů.

Z

Vytvořím jedinečný vizuální prvek, který váš vizuální styl zvýrazní.

Z

Zohledním vaše připomínky až ve dvou kolech úprav.

Z

Vytvořím přehledný Visual book s ukázkami zjednodušeného použití vizuálního stylu na webu a na sociálních sítích.

Cena: 14 900 Kč

Vizuální styl MAXI

Z

Vytvořím 2 – 3 varianty barevné palety.

Z

Vyberu 2 – 3 varianty kombinace fontů.

Z

Vytvořím jedinečný vizuální prvek, který váš vizuální styl zvýrazní.

Z

Vytvořím logo vaší značky, nebo sérii 5 ilustrací v souladu s vizuálním stylem.

Z

Zohledním vaše připomínky až ve třech kolech úprav.

Z

Vytvořím přehledný Visual book s ukázkami zjednodušeného použití vizuálního stylu na webu a na sociálních sítích.

Cena: 24 900 Kč

Jak spolupráce probíhá?

1) Kontakt

Chcete pro svou značku nadčasový vizuální styl? Napište mi přímo na mail ilustrace@magdalenakrejci.cz . Domluvíme se spolu na časových možnostech a pošlu vám zálohovou fakturu na polovinu ceny balíčky. Druhou půlku balíčku zaplatíte při dokončení.

2) Brand dotazník

Abych se o vaší značce dozvěděla vše podstatné, posílám vám podrobný Brand dotazník, ve kterém se ptám na základní marketingové otázky.

3) Online konzultace

Díky online konzultaci pochopím vaši  značku víc do hloubky. Doplníme detailnější otázky, vyloučíme nedorozumění, dotkneme se jádra vaší značky.

4) Rešerše

Začíná moje samostatná práce. Dávám dohromady podklady, hledám inspiraci a nosná témata, vytvářím první nástřel moodboardu.

5) Tvorba návrhu

Tvořím 2-3 varianty barevných palet, vybírám 2-3 kombinace fontů. Pokud je to součástí balíčku, tvořím jedinečný grafický prvek, logo, nebo ilustrace. Vše uspořádám do přehledného Visual booku.

6) Online prezentace

Na online schůzce vám představím návrhy vizuálního stylu. Vysvětlím, na základě jakých podkladů a nápadů jsem vybrala právě tyto varianty. Ukážu, jak se od sebe jednotlivé varianty liší a nechám prostor pro váš názor a dotazy.

7) Zpracování připomínek

Do týdne od online prezentace mi sdělíte, která varianta je s vámi nejvíc v souladu. Pokud to bude potřeba, zpracuju vaše připomínky. V případě vaší nerozhodnosti vytvořím doplňující „mezi-variantu“. Společně vybereme nejlepší řešení.

8) Předání hotového vizuálního stylu

Jakmile si odsouhlasíme finální variantu, předám vám přehledný Visual book vaší značky. Každý Visual book obsahuje mood board značky, vybranou barevnou paletu a kombinaci fontů. Dál ukázky použití vizuálního stylu na webu a na sítích. Pokud je součástí vašeho balíčku i jedinečný grafický prvek, logo, nebo ilustrace, doplním je do Visual booku také a předám vám všechny soubory v potřebných formátech i velikostech.

Prohlédněte si ukázky realizací

Vizuální styl pro projekt Wellness pro mysl

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl MAXI s jedinečným vizuálním prvkem a logem.

Vizuální styl pro projekt Pokladovky s méďou Benem

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl START.

Vizuální styl pro Táňu Mančíkovou

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl PLUS s jedinečným vizuálním prvkem.

Vizuální styl pro projekt K prameni zdraví

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl MAXI s jedinečným vizuálním prvkem a ilustracemi (součástí balíčku byla pouze část ilustrací).

Vizuální styl pro Marcelu Fialovou Kalas

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl PLUS s jedinečným vizuálním prvkem.

Vizuální styl pro platformu Mimo koleje

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl MAXI s jedinečným vizuálním prvkem a logem. Ilustrace vznikly nad rámec balíčku.

Vizuální styl pro Janu Hemrovou Urbanovou

Tato realizace odpovídá balíčku Vizuální styl MAXI s jedinečným vizuálním prvkem a ilustracemi (součástí balíčku byla pouze část ilustrací).

Vizuální styl pro Tealon Academy

Tato ukázka odpovídá balíčku Vizuální styl MAXI s jedinečným vizuálním prvkem a logem.

Reference

Výborně se mi se vším dohromady pracuje, vše krásně ladí a líbí se mi, že z ilustrací můžu dál tvořit. 🙂 Opravdu se nám povedlo vystihnout esenci projektu a spolupráce s Tebou byla moc fajn. 🙂 Najít správný odstín je jako naladit housle, musí to být naprosto přesné, aby výsledek nebyla kakofonie falešných tónů. Magdalena má tenhle “sluch” a dokáže se naladit na vaši melodii, takže společné tvoření je jedna radost 🙂

Karolína Romášková

Autorka projektu K prameni zdraví, www.kpramenizdravi.cz

Magdalena dokáže zhmotnit v krásné ilustrace to, co vy máte zatím jenom v abstraktních představách. A nejen to. Vidí do vás, cítí vás. Díky ní mám nádherný a jedinečný vizuální styl, který obdivují mé klientky i kolegyně. Přesně odhadla “moje” barvy. Vše, na čem jsme se domluvily, rychle převedla v návrhy a častokrát to bylo na první dobrou… vlastně díky Magdaleně jsem si já sama ujasnila, co chci. Naše spolupráce určitě bude pokračovat!

Jana Hemrová Urbanová

Autorka projektu Jemná síla ženství, www.janitaurbanova.cz

Magda připravila nejen logo, ale celý skvělý vizuál na platformu Myslete mimo zajeté koleje. Hravý, vše říkající, skvěle ilustrující to, o čem je vystoupení ze zajetých vzorců, schémat, kdy najednou se nám otevírají nové možnosti, varianty.

A taková je i Magda, přinese do vašich prezentací a materiálů hravost, jedinečnost a osobitost. A navíc – jako bonus :-), komunikace a spolupráce s ní je neskutečně příjemná a vzájemně ladící.

Jitka Štádlerová

Lektorka a mentorka, www.mimokoleje.cz

Na Magdalenu jsem se obrátila s prosbou o výběr barev a fontů pro náš projekt Spojeni s přírodou. Pořád se mi nedařilo trefit tu správnou zelenou, která by byla svěží, přírodní a zároveň uzemněná.

Magdalena nám sestavila nádhernou barevnou kombinaci, která naprosto odpovídá hodnotám, které stojí za naším projektem a ještě navíc přidala akcent pro ženská a mužská témata, což mě před tím vůbec nenapadlo. Jsem jí moc vděčná za výběr, za který se konečně můžu postavit a je s námi plně v souladu. Velmi oceňuji její přístup, laskavost i rychlost a také přehledný visual book v PDF, který jsme od ní dostali, kde je moc hezky vysvětlené jakou barvu na co použít.

Pokud chcete svůj projekt posunout dál a chcete někoho, kdo má barvy a fonty opravdu v oku, pak je Magdalena tou správnou volbou.

Veronia Velehradská

Autorka projektu Spojeni přírodou, www.spojenisprirodou.cz

„Magdu jako grafičku a ilustrátorku doporučuji všemi deseti. Jako největší výhody bych vyzdvihla to, že se po jedné konzultaci dokázala napojit na můj projekt a sama přicházela s úžasnými nápady. Dala mi vždy na výběr mezi různými variantami. Když jsem si nebyla jistá pomohla mi svým názorem a vždy doladila, co bylo potřeba. Spolupráci s Magdou jsem si vyloženě užila a s výsledkem jsem maximálně spokojená.“

Štěpánka Vernerová

CEO Tealon Academy, www.tealonacademy.cz

Domluvme se na spolupráci

Napište mi, o který balíček vizuálního stylu (START, PLUS, MAXI) máte zájem, a já vám v odpovědi sdělím své časové možnosti.

A potom odstartujeme celý proces tvorby vizuálního stylu tím, že vám pošlu zálohovou fakturu a Brand dotazník.

Pište prosím přímo na e-mail: ilustrace@magdalenakrejci.cz .