Dávám vašim myšlenkám barvu a tvar…

…vy díky tomu získáte pozornost zákazníků

Jsem marketingová ilustrátorka a pomáhám podnikatelkám a malým firmám ukázat hodnoty jejich značky a odlišit se od konkurence pomocí ilustrací a vizuálního stylu.

Nechte mě vykouzlit ilustrace, které posunou vzhled vašich stránek, sítí nebo produktů o úroveň výš.

Zjistím, jaké hodnoty chcete vyzařovat, navrhnu styl, který vaši práci vystihne, a ušetřím hodiny času, které teď trávíte hledáním těch správných obrázků ve fotobankách.

A proč právě já?

Kreslení a malování je moje vášeň

Strávila jsem s nimi většinu života. Na střední umělecké jsem ze všeho nejraději interpretovala díla slavných malířů. Často jsem slyšela, že moje obrazy by byly skvělé ilustrace.

Na vysoké škole jsem v rámci estetiky studovala tajemné způsoby, jakými obrazy nesou význam. První webové ilustrace jsem trénovala na svém blogu, kde jsem psala tipy, postřehy a zkušenosti, jak v sobě probudit kreativitu. 

Vymaluju vaše slova tak, že už je nikdo nepřehlédne

Ve své tvorbě spojuju malířské řemeslo a schopnost opravdového porozumění tématu. Dokážu se snadno vcítit i do vašeho projektu a nabídnout ilustrace, které s vámi budou ladit, a přitom zvýrazní vaše přednosti. Baví mě hledat jedinečné motivy i provedení, které vystihne právě váš projekt.

Díky tomu, že sama podnikám, vím, že potřebujete budovat svůj brand a odlišit od konkurence. A taky vím, že ilustrace tomu můžou obrovsky pomoct. Kromě ilustrací se vyznám taky v marketingu, brandingu, grafice a webdesignu. Věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

Poslechněte si o mně víc v rozhovoru

„Magdalena Krejčí mě oslovila svojí brilantní inteligencí, nápaditostí a otevřeností a úplně mě nadchlo, jak (přestože je umělec) dokáže vlastní vyjádření sladit s tím, co potřebuju já jako klient, nechá si do své práce kafrat a ještě u toho vypadá, že ji to baví.

Nina Baše

Autorka terapeutických pohádek alias Mama przyjaciel

Přidejte se do skupiny nebo do online kurzu

Vnímám autenticitu, osobitost a jedinečnost jako ohromně důležité hodnoty. A došlo mi, že nejvíc autentické ilustrace jsou ty ilustrace, které si sami vytvoříte. Základy vás ráda to naučím v kurzu Vymalujte svůj web, blog a sítě.

A abyste si mohli vyzkoušet, jak proces tvorby ilustrací probíhá, pořádám čas od času Odrážkovou výzvu. Ve výzvě tvoříme tu nejmenší možnou ilustraci – odrážku. Prošlo jí už cca 2000 účastnic a má skvělé ohlasy.

Mám taky skupinu Vybarvi se online, kde sdílím inspiraci ze světa barev, ilustrací, grafiky, online nástrojů, práce s obrázky, vizuálního stylu nebo kreativity. Zvu vás tam taky, pojďte se vybarvit!