Získejte pozornost zákazníků na první pohled

Nechte mě vykouzlit ilustrace, které posunou působivost vašich stránek, sítí nebo produktů o úroveň výš.

Zjistím, jaké hodnoty chcete vyzařovat, navrhnu styl, který vaši práci vystihne, a ušetřím hodiny času, které teď trávíte hledáním těch správných obrázků ve fotobankách. 

A proč právě já?

Maluju celý život

Kreslením a malováním jsem strávila většinu života. Na střední umělecké jsem ze všeho nejraději interpretovala díla slavných malířů. Několikrát jsem vyslechla, že moje malby by byly skvělé ilustrace.

Na vysoké škole jsem v rámci estetiky studovala tajemné způsoby, jakými obrazy nesou význam. První webové ilustrace jsem trénovala na svém blogu, kde jsem psala tipy, postřehy a zkušenosti, jak v sobě probudit kreativitu. 

Vymaluju vaše slova tak, že už je nikdo nepřehlédne.

Ve své práci spojuju malířské řemeslo a schopnost porozumění tématu. Dokážu se snadno vcítit i do vašeho projektu a nabídnout ilustrace, které s vámi budou ladit, a přitom zvýrazní vaše přednosti. Baví mě hledat jedinečné motivy i provedení, které vystihne právě váš projekt. 

Díky tomu, že sama podnikám, vím, že se potřebujete budovat svůj brand a odlišit od konkurence, a taky vím, že ilustrace tomu můžou obrovsky pomoct. Kromě ilustrací se vyznám taky v marketingu, brandingu, grafice a webdesignu. Věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

0
let
tvůrčí praxe
0
+
spokojených klientek
0
+
vymalovaných obrázků
0
ilustrovaná kniha
0
akvarelových pánviček
0
oblíbených štětců
0
iPad Pro + Apple Pencil
0
+
přečtených knih o kreativitě
„Magdalena Krejčí mě oslovila svojí brilantní inteligencí, nápaditostí a otevřeností a úplně mě nadchlo, jak (přestože je umělec) dokáže vlastní vyjádření sladit s tím, co potřebuju já jako klient, nechá si do své práce kafrat a ještě u toho vypadá, že ji to baví.“ 
Nina Bašeautorka terapeutických pohádek ze života dračích brášků alias Mama przyjaciel

Napište mi, nakreslíme to spolu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů