Pozornost vašich zákazníků za to stojí

Nechte mě vytvořit ilustrace, které posunou atraktivitu vašich stránek, sítí nebo produktů o úroveň výš.

Zjistím, jaké hodnoty chcete vyzařovat, navrhnu styl, který vaši práci vystihne, a ušetřím hodiny času, které teď trávíte hledáním těch správných obrázků ve fotobankách. 

A proč právě já?

Maluju celý život

Kreslením a malováním jsem strávila většinu života. Na střední jsem ze všeho nejraději interpretovala díla slavných malířů. Několikrát jsem vyslechla, že moje malby by byly skvělé ilustrace.

Na vysoké škole jsem v rámci estetiky studovala tajemné způsoby, jakými obrazy nesou význam. První webové ilustrace jsem trénovala na svém blogu, kde jsem psala tipy, postřehy a zkušenosti, jak v sobě probudit kreativitu. 

Vymaluju vaše slova tak, že už je nikdo nepřehlédne.

Ve své práci spojuju malířské řemeslo a schopnost porozumění tématu. Dokážu se snadno vcítit i do vašeho projektu a nabídnout ilustrace, které s vámi budou ladit, a přitom zvýrazní vaše přednosti. Mám talent převádět slova i emoce do obrazu, který pak řekne všechno místo vás. 

Díky tomu, že sama podnikám, vím, že se potřebujete odlišit od konkurence, a vím, že ilustrace tomu mohou velmi pomoct. Kromě ilustrací se vyznám taky v marketingu, grafice a webdesignu.
Věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

Napište mi, vymyslíme to spolu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů