Dávám slovům tvar...

...vy díky tomu získáte pozornost zákazníků 

Nechte mě vykouzlit ilustrace, které posunou vzhled vašich stránek, sítí nebo produktů o úroveň výš.

Zjistím, jaké hodnoty chcete vyzařovat, navrhnu styl, který vaši práci vystihne, a ušetřím hodiny času, které teď trávíte hledáním těch správných obrázků ve fotobankách. 

A proč právě já?

Kreslení a malování je moje vášeň

Strávila jsem s nimi většinu života. Na střední umělecké jsem ze všeho nejraději interpretovala díla slavných malířů. Často jsem slyšela, že moje obrazy by byly skvělé ilustrace.

Na vysoké škole jsem v rámci estetiky studovala tajemné způsoby, jakými obrazy nesou význam. První webové ilustrace jsem trénovala na svém blogu, kde jsem psala tipy, postřehy a zkušenosti, jak v sobě probudit kreativitu. 

Oči (všechny tři) otevřené inspiraci
Kreativní i analytická mysl k  vašim službám
Láska k tvorbě i radost ze spolupráce se sekvělými ženami
Tradiční umělecké řemeslo
I moderní technologie - podle vašeho výběru

Vymaluju vaše slova tak, že už je nikdo nepřehlédne

Ve své tvorbě spojuju malířské řemeslo a schopnost opravdového porozumění tématu. Dokážu se snadno vcítit i do vašeho projektu a nabídnout ilustrace, které s vámi budou ladit, a přitom zvýrazní vaše přednosti. Baví mě hledat jedinečné motivy i provedení, které vystihne právě váš projekt. 

Díky tomu, že sama podnikám, vím, že potřebujete budovat svůj brand a odlišit od konkurence. A taky vím, že ilustrace tomu můžou obrovsky pomoct. Kromě ilustrací se vyznám taky v marketingu, brandingu, grafice a webdesignu. Věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

„Magdalena Krejčí mě oslovila svojí brilantní inteligencí, nápaditostí a otevřeností a úplně mě nadchlo, jak (přestože je umělec) dokáže vlastní vyjádření sladit s tím, co potřebuju já jako klient, nechá si do své práce kafrat a ještě u toho vypadá, že ji to baví.“ 
Nina Bašeautorka terapeutických pohádek ze života dračích brášků alias Mama przyjaciel

Vedu kurzy a skupinu Vybarvi se online

Vnímám autenticitu, osobitost a jedinečnost jako ohromně důležité hodnoty. Proto jsem přemýšlela, jak je ještě lépe dostat do ilustrací. A došlo mi, že nejvíc autentické ilustrace jsou ty, které si samy vytvoříte. Základy vás ráda naučím v kurzu Vymalujte svůj web, blog a sítě. Nevadí, že vaše ilustrace nebudou úplně 100% dokonalé, jejich přidaná hodnota bude váš osobitý rukopis.

A abyste si mohly vyzkoušet, jak proces tvorby ilustrací probíhá, pořádám čas od času Odrážkovou výzvu. Ve výzvě tvoříme tu nejmenší možnou ilustraci - odrážku, prošlo jí už cca 1500 žen a má skvělé ohlasy.

Díky výzvě jsem taky založila skupinu Vybarvi se online, kde pravidelně sdílím inspiraci ze světa barev, ilustrací, grafiky, online nástrojů, práce s obrázky, vizuálního stylu nebo kreativity. Zvu vás tam taky, pojďte se vybarvit!

Chcete vytvořit ilustrace v souladu s vaší značkou?

Napište mi, ráda je pro vás vymaluju!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů