Umím mluvit vizuální řečí…

…a ráda do ní přeložím i vaši prezentaci

Jsem brand designérka a ilustrátorka. Pomáhám podnikatelkám a malým firmám ukázat hodnoty jejich značky a odlišit se od konkurence pomocí osobité vizuální prezentace.

Zjistím, jaké hodnoty chcete vyzařovat, navrhnu vizuální styl, který vaši práci vystihne, a ušetřím hodiny času, které teď trávíte hledáním těch správných obrázků ve fotobankách.

Proč právě já?

Vizuální tvorba je moje vášeň

Strávila jsem s ní většinu života. Na střední umělecké jsem se věnovala obrazům velkých formátů, drobným ilustracím i grafice.

Na vysoké škole jsem v rámci estetiky studovala sémiotiku obrazu. Díky tomu opravdu rozumím tomu, jakými způsoby obrazy nesou význam, a dokážu to přetavit do vizuálního stylu nebo ilustrací.

Vyjádřím jádro vaší značky

Je pro mě samozřejmé přizpůsobit vizuální prezentaci hodnotám a záměrům vaší značky. Je pro mě radost hledat nové způsoby, jak vaši značku vizuálně odlišit.

V tvorbě ilustrací spojuju malířské řemeslo a schopnost opravdového porozumění tématu. Baví mě hledat jedinečné motivy i provedení, které vystihnou právě váš projekt.

Díky tomu, že sama podnikám, vím, že potřebujete budovat svou značku a jasně se odlišit od konkurence. A taky vím, že vizuální prezentace tomu může obrovsky pomoct. Vyznám se i v základech marketingu a webdesignu – věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

Poslechněte si rozhovor o tom, jak vizuálně odlišit svou značku

„Magdalena Krejčí mě oslovila svojí brilantní inteligencí, nápaditostí a otevřeností a úplně mě nadchlo, jak (přestože je umělec) dokáže vlastní vyjádření sladit s tím, co potřebuju já jako klient, nechá si do své práce kafrat a ještě u toho vypadá, že ji to baví.

Nina Baše

Autorka terapeutických pohádek alias Mama przyjaciel

Přidejte se do skupiny nebo do online kurzu

Vnímám autenticitu, osobitost a jedinečnost jako ohromně důležité hodnoty. A došlo mi, že nejvíc autentické ilustrace jsou ty ilustrace, které si sami vytvoříte. Základy vás ráda to naučím v kurzu Vymalujte svůj web, blog a sítě.

A abyste si mohli vyzkoušet, jak proces tvorby ilustrací probíhá, pořádám čas od času Odrážkovou výzvu. Ve výzvě tvoříme tu nejmenší možnou ilustraci – odrážku. Prošlo jí už cca 2000 účastnic a má skvělé ohlasy.

Mám taky skupinu Vybarvi se online, kde sdílím inspiraci ze světa barev, ilustrací, grafiky, online nástrojů, práce s obrázky, vizuálního stylu nebo kreativity. Zvu vás tam taky, pojďte se vybarvit!