Vymalujte svůj web, blog a sítě

– 6týdenní online kurz –

Vytvořte si ilustrace, díky kterým se opravdu odlišíte.

 

Chcete vyniknout v záplavě šablonovitých webů a opravdu se odlišit díky originálním ilustracím?

Chcete fanoušky a zákazníky okouzlit jedinečnými obrázky, které budou vyjadřovat esenci vaší značky?

Nemůžete ve fotobankách najít ty pravé obrázky pro své téma a svůj archetyp?

Vymalujte si online prostor do svých jedinečných barev, ukážu vám, jak na to!

 

Vytvořila jsem online kurz, ve kterém vás naučím tvořit jednoduché ilustrace od nápadu až po digitalizaci, takže budete mít všechny potřebné obrázky už vždycky ve svých rukou.

Do kurzu jsem vložila své bohaté zkušenosti z tvorby ilustrací pro klientky. Moc ráda vám je předám a provedu vás celým procesem tvorby ilustrací tak, abyste nebloudila.

Co všechno získáte, když se
naučíte tvořit vlastní ilustrace?

Jedinečnost

Odlišíte svůj web, blog a sítě jedinečnými prvky. Fotografie, grafiky a výrazné fonty už používá skoro každý, originální ilustrace ale v šabloně nenajdete. Můžete s nimi tak krásně vyniknout.

Rozpoznatelnost

Začnete používat ilustrace v souladu se svou značkou. Vaši fanoušci si je postupně zamapatují, začnou si je s vámi spojovat a nakonec vás rozpoznají na první pohled i z dálky.

Emoce a vztah

Ilustrace skvěle probouzejí emoce a budují vztah. Když začnete používat vlastnoručně vytvořené obrázky, ukážete světu další kus sebe svým rukopisem. Vaši fanoušci a zákazníci vás ještě lépe poznají a budou vám víc důvěřovat.

Obrázkovou samostatnost

Budete mít výběr obrázků skutečně ve svých rukách. Jakmile vás napadne skvělý nápad na obrázek, nemusíte hledat hodiny na fotobance, jednoduše si jej hned sama vytvoříte.

Radost z tvorby

U toho všeho se ještě krásně zrelaxujete a užijete si radost ze smysluplného tvoření. V době velkého online zahlcení je tvorba se smysluplným výsledkem balzám na duši!

Právě jste dostala skvělý nápad na příspěvek na svůj blog. Je to jisté, bude to skvělý článek! Jenže – potřebuje i obrázky.

Dřív by to pro vás byl problém, hledala byste několik hodin a musela byste hodně slevit ze svých představ.

Dnes se jen usmějete, vezmete tužku, fixu nebo štětec a ty skvělé obrázky s přesnými myšlenkami si prostě vytvoříte. Za 20 minut máte hotovo a ještě jste se u tvorby krásně zrelaxovala.

Teď už stačí těšit se, jak váš obrázek skvěle zapůsobí na vaše fanoušky a přivede vám ty správné zákazníky.

Pro koho je kurz jako stvořený?

Pro vás, pokud chcete do své online prezentace vnést víc vlastní jedinečnosti.

Pro vás, pokud chcete vystoupit z šedi webových šablon a opravdu se odlišit.

Pro vás, pokud chcete najít styl obrázků, který se bude hodit k vaší značce.

Pro vás, pokud vás už nebaví hledat obrázky na fotobankách.

Pro vás, pokud chcete dosáhnout obrázkové nezávislosti a samostatnosti.

Pro vás, pokud chcete jednoduché a srozumitelné návody na digitalizaci obrázků.

Kdo vás kurzem provede?

 

Jmenuju se Magdalena Krejčí, jsem marketingová ilustrátorka a tvořím obrázky na míru pro podnikatelky.

Díky tomu mám velké množství zkušeností v tom, jak přizpůsobit styl ilustrací konkrétní značce a vyjádřit její hodnoty.

Když jsem před lety začala ilustrovat svůj vlastní blog, tvořila jsem v naprosto laických podmínkách. Našla jsem si svůj postup, jak dosáhnout toho, aby ilustrace i bez drahých profi nástrojů vypadaly v digitálním prostředí skvěle.

Už se těším, až vám ho předám.

Co všechno vás naučím?

Najít ty správné nápady pro vaše téma,

přemýšlet o ilustracích tak, aby ladily k vaší značce a vyjadřovaly vaše hodnoty,

kreslit a malovat tak, aby se i složitější obrázky daly snadno digitalizovat,

odebrat pozadí a upravit obrázky tak, aby vypadaly profesionálně,

kombinovat obrázky mezi sebou do koláže nebo do grafiky.

A hlavně o ilustracích přemýšlet z nadhledu a smysluplně je pak používat na vašem webu, blogu a sítích.

Co v kurzu nenajdete?

 

Nenaučím vás konkrétní techniky kreslení a malování. Pomůžu vám ale vaše výtvory přizpůsobit do vhodného stylu, který zvládnete. Nemusíte umět „dokonale“ kreslit, ilustrace mohou být velmi jednoduché a přesto udělají na webu velký efekt.

Podrobnosti o kurzu:

 

JAK BUDE PROBÍHAT?

5

Obsah kurzu se nachází v členské sekci, do které dostanete přístup.

5

Podpora ke kurzu bude probíhat v uzavřené Facebookové skupině, na kterou dostanete odkaz.

5

Obsah v členské sekci sdílím formou textů, obrázků a video návodů.

5

Výuku uspořádám do „Modulů“ a pro větší přehlednost vám budu posílat taky maily s odkazy na jednotlivé výukové příspěvky.

5

Pro „Sprintery“ bude veškerý obsah k dispozici ihned. S ostatními budeme procházet kurzem týden po týdnu.

5

Když se na něčem zaseknete, můžete se mě hned ptát na radu ve Facebookové skupině.

5

Výuku doplníme 3 živými setkáními na Zoomu, na které ale nemusíte chodit, pokud vás to neláká.

KDY BUDE PROBÍHAT?

5

Kurzu odstartujeme 5. června 2023.

5

Hlavní výuková část kurzu bude trvat pět týdnů.

5

Šestý týden budu stále ještě k dispozici jako podpora ve skupině.

5

Po skončení kurzu i podpory zůstane členská sekce s veškerým obsahem i skupina ještě rok přístupná, takže se k obojímu budete moct vracet.

Spojení členské sekce a Facebookové skupiny dlouhodobě vychází jako nejoblíbenější kombimace pro vedení kurzů.

Obsah v členské sekci je přehledný a snadno dohledatelný.

FB skupina je zase skvělá na interakci a podporu, kterou si účastnice předchozích běhů velmi pochvalovaly.

Co o kurzu říkají absolventky

Na online kurz Vymalujte svůj web, blog a sítě vytvořený skvělou ilustrátorkou Magdalenou Krejčí dodnes vzpomínám s hřejivým pocitem a úsměvem na rtech. 😊  Nejdříve mě oslovila Odrážková výzva, a to zejména proto, že jsem chtěla vylepšit grafické zpracování svého eshopu. Během kreslení odrážek jsem zjistila, že mě to moc baví a kreativní aktivita mi v životě chybí. 😊 Díky příjemnému vystupování, celkovému přístupu a zcela zřejmým znalostem Magdaleny jsem s radostí naskočila do navazujícího kurzu. A to i přesto (nebo právě proto), že jsem věděla, že jsem na úplném začátku a budu se toho muset ještě hodně naučit. Tušila jsem ale, že mě kurz posune dál, což se mi také splnilo.

Kurz patří k těm nejlepším, jejichž jsem mohla být součástí. Jeho forma i obsah mi plně vyhovovaly. Členské stránky jsou krásné, do detailu propracované a plné informací. Srozumitelná videa postupně provedou vším, co souvisí s ilustracemi – od definice persony, výběru barev, nápadu, přes samotné kreslení, úpravu ilustrací v grafických programech až po jejich zveřejnění. Na své si přijdou i ti, kteří raději čtou – v podstatě vše je přepsáno do textů. Podpora ve facebookové skupině byla skvělá, jak od Magdaleny, která je opravdovým profesionálem a dokáže fundovaně poradit, tak i od ostatních. Stejně jako v členské části kurzu, tak i ve skupině bylo vše perfektně a strukturovaně uspořádané, což mám ráda, zároveň byl i velký prostor na kreativitu a dotazy.

Myslím, že z toho všeho je jasné, že kurz zcela splnil mé očekávání a rozhodně ho doporučuji každému, kdo se chce (nejen) ve světe internetu odlišit a k tomu si i užít zábavu a relaxaci s výtvarnými potřebami a nebo třeba grafickým programem.😊

Mnou vytvořené ilustrace v eshopu, na sociálních sítích i v newsletterech stále využívám a v nejbližší době se chystám dotvořit další – za mě je na nich nejlepší totiž hlavně to, že ilustrace vychází ze mě, jsou stylově jednotné a přizpůsobené přesně tomu, co právě potřebuji. A tato kombinace je prostě jedinečná.

Tereza Válková

„Vzhledem k tomu, že ještě nemám svůj web, váhala jsem, zda kurz bude pro mě. Magdalena mi umožnila vidět, že se na věc dá jít i z druhé strany. Ilustrace mi pomáhají kupředu k vizualizaci webu. Proto kurz mohu doporučit těm, kdo chtějí vyzdvihnout jedinečnost svého webu, i těm, které chtějí svůj webový sen teprve uskutečnit. Magdin přístup, vedení a způsob komunikace mě okouzlily a podržely na cestě k vysněným ilustracím. Nejenže jsem si ujasnila, jak vizuálně pojmout svůj vlastní projekt, ale také jsem se naučila upravovat ilustrace v Gimpu. Dostala jsem spoustu tipů, jak si usnadnit práci s ilustracemi. Kurz ve mě zažehnul kreativní jiskru. Hodnotím ho jako nejvydařenější kurz, kterým jsem prošla, po teoretické, praktické i lidské stránce.

Pavla Králíková

„Obrázky jsem skutečně vytvořila a získala ještě mnohem víc – 1. prolomila jsem v sobě velkou tvůrčí bariéru, 2. ujasnila si svůj brand, 3. dozvěděla se dost zásadní informace o fungování kreativity, 4. prolomila strach se ptát před více lidmi, které neznám, 5. zjistila, že pravidelná podpůrná on-line setkávání jsou skvělá věc a hodně mě dokážou posunout. Toto vše krásně dále využiju ve své práci. Moc ti z celého srdce děkuju, Magdi 🙂 Celý program byl pro mě velice transformační a s radostí jej doporučuji dále.

René Kosinová Černá

„Pokud se chceš odlišit svým webem/e-shopem/soc. sítěmi. rozhodně doporučuji tento kurz! Získáš víc, než čekáš, tak jako já. Magdička je úžasná, má příjemný hlas, je opravdovou PODPOROU v kurzu, dá vám zpětnou vazbu, která vás posune dál, poradí a povzbudí! Penízky stály za to, zaplatila bych i mnohem víc! Kurz není jenom o malování, ale celkově o zamyšlení se nad svým projektem, jak co na koho působí, jaký jste archetyp a podle toho můžete jednat a působit na druhé. Jak lze ilustrace využít a že těch možností JE! To by vás normálně ani nenapadlo! Takže. MOC DĚKUJI MAGDI!“

Denisa Chloupková

www.degi.cz

„Magdalenin kurz „Vymalujte svůj web, blog a sítě“ mne zaujal na první pohled. A výsledky předčily moje očekávání! Magdalena vám nejen pomůže, aby z vás vypadlo ještě víc, než co si myslíte že ve vás je, ale navíc vám dá přesné návody, jak střípky vlastní originality zpracovat do reálně použitelného tvaru a báječně s nimi oživit ten nudný anonymní prostor předpřipravené počítačové grafiky.“

Velespokojená absolventka kurzu Iva Kočíková

„Už konec? Strašně to uteklo. Bylo mi tady tak hezky, že mi to ani nepřišlo a je konec. Dlouho jsem zvažovala účast, nikdy jsem nekreslila, nebyla jsem si jistá jestli to bude pro mě. Nakonec jsem do toho skočila rovnýma nohama a po pár lekcích si byla naprosto jistá, že chybu jsem neudělala. Kurz byl úžasný, plný úžasných informací, srozumitelně podaný, motivační. Já jsem stoprocentně spokojená a pokud bude někdy další, navazující nebudu už váhat.

Petra Kohoutová

www.petbe.cz

„Chci ti moc poděkovat za kurz. Je dokonalý! Podle mě tam nic nechybí, ale ani tam není nic zbytečně. Mám pocit, že jsi pamatovala úplně na všechno, co bychom mohly potřebovat. Vše je krásně popsané – důkladně a přitom přehledně a srozumitelně. Navíc na mě působí velmi motivačně a inspirativně – kdykoli si pročítám jednotlivé lekce, vždy mám obrovskou chuť tvořit. Myslím si, že obsah jednotlivých lekcí je dokonalý takový, jaký je, a nedokážu si představit, že by šel ještě nějak vylepšit.“

Jana Harpetová

„Kurz předčí očekávání, je nejen teoretickou výbavou, ale navíc i příjemnou inspirací a vzpruhou. Je vhodný i pro toho, kdo sám příliš nemaluje, protože obsahuje velkou teoretickou výbavu ohledně zpracování ilustrací, kterou nemusí mít každý ilustrátor. A také k tomu, že i tací dostanou chuť si něco jednoduchoučkého i tak namalovat. V kurzu totiž je příjemná atmosféra, která přeje i amatérům.“

Lenka Goldšmídová

„Jsem velmi vděčná za tento Magdalenin kurz, který mě velmi zlehka přivedl zpět k výtvarné tvorbě. Moc se mi líbila propojenost celého kurzu – vše na sebe krásně navazovalo a všechno se vším souviselo. A také bych chtěla vyzdvihnout rychlou, jasnou a praktickou zpětnou vazbu. Díky Magdaleně se rozzářil nejen můj web, ale i mé oči a srdce.“

Anna Buňková

„Kurzu jsem se zúčastnila na základě absolvování odrážkové výzvy – po této třídenní zkušenosti s Magdiným způsobem vedení kurzu to bylo intuitivní a velmi rychlé rozhodnutí, za které jsem si fakt vděčná! 🙂 Otevřela mi dveře do nového světa, ve kterém se sice teprve rozkoukávám, ale díky jejímu úžasnému vedení jsem rozhodnutá v něm (a s ní) pobývat dál…“

Jana Holmanová

Pokud chcete oživit své sítě a weby výtvory v canvě, kombinovaně s malovanými fantaziemi, tento kurz je určitě pro vás. Pokud aspirujete na nějakou vyšší grafickou úroveň, kurz přinese mnohé i vám. Pokud chcete sdílet své strasti z tvorby a tvořit společně s ostatními a na zoomu si o tom povídat, tak ta možnost v kurzu taky je. Za mě psychologicky podpůrné, graficky, textově a videově dokonalé a lidsky úžasné. Díky za vše, Magdi ❤

Kateřina Svobodová

„Madginy kurzy navštěvuji pravidelně, protože mě baví být součástí tvůrčí komunity. Nemám tolik času se tomu pravidelně věnovat (neboť mám spoustu jiných tvůrčích zájmů a nemám ještě stále ten web), ale když už si jej vytvořím, tak jsem z tvorby nadšená. A vznikají opravdu krásné obrázky. A myslím tím i ostatních. Je to taková hravá vlna. Magda je odborník a nadšenec do ilustrací, což mi vyhovuje a její postřehy, nápady a podpora mě drží na vlně kreativity pro web a sítě. Meme používám stále. Vždy upoutají pozornost. Magda je velmi empatická a všímavá, dokonce si pamatuje moje obrázky a hodnoty z minulých kurzů! Sama o sobě prohlašuje, že se umí nacítit na člověka a podle toho vytvářet a musím potvrdit, že je tomu skutečně TAK. Děkuji za kurzík!“

Kamila Nevěčná

Kurz jsem objevila právě v pravou chvíli, kdy jsem se rozhodla moje sítě i web trochu ozvláštnit. Všechny nabídky v mém tématu mi připadaly stejné a já jim chtěla dát jinou, svoji vlastní originální podobu. Miluji ilustrace a ráda kreslím a maluji. Moje obrázky však končily doma na stole a nikdo je neviděl. Díky kurzu jsem se obrázkům naučila dát digitální podobu, ale také je spojit do jednoho celku a vzhledu. Líbí se mi jaká je posloupnost dovedností, které se v kurzu naučíte. Pokud se mu plně věnujete, vše vám jde díky popiskům a videím snadno. Ponoříte se do tvorby a nápady na ilustrace i jejich využití přicházejí samy. Líbí se mi i samotný vzhled kurzu i ten je velmi inspirativní a Magdalena v něm sama využívá vše čemu vás chce naučit.

Iveta Hochmanová

„Tento kurz som jednoducho musela mať a je to prvý kurz, do ktorého som naozaj zainvestovala. Otvoril mi nové obzory, čo všetko sa dá vymyslieť s vlastnou ilustráciou na webe, sociálnych sieťach a v podnikaní. Vďaka nemu som zistila, že moje tajné túžby a predstavy môjho webu sa môžu stať realitou. Veľmi som chcela totiž web s hravými ilustráciami, ktorý by nenudil, ale naopak zaujal a inšpiroval návštevníkov. Vďaka kurzu sa mi podarilo vyčleniť si konkrétny čas na tvorenie a tak svoje predstavy zreálňovať. Nadchlo ma celé spracovanie kurzu najmä jeho obsažnosťou, prehľadnosťou a kvalitnými informáciami. Podpora Magdaleny a ostatných účastníčok bola tiež nápomocná.“

Daniela Makovníková

„Kurz určite odporúčam všetkým ženám, ktoré baví tvoriť a ktoré chcú svojmu webu (alebo sieťam) vdýchnuť niečo osobné a zapamätateľné. Moje očakávania od kurzu boli prekonané. Pôvodne som si myslela, že v kurze vytvorím zopár obrázkov, ktoré budem môcť pár rokov dookola používať 😀 Hneď v úvode kurzu som však bola veľmi prekvapená tým, že som dostala možnosť o ilustráciách rozmýšľať aj komplexnejšie a v širších súvislostiach s mojou značkou, hodnotami, ktoré stelesňuje a náladou, ktorú chcem vyvolať u návštevníkov môjho webu. Vďaka kurzu sa mi veľmi rýchlo podarilo nájsť ten môj štýl a vytvoriť viac vlastných obrázkov, než som očakávala. Teším sa, že obrázky nemusím vyhľadávať na internete, ale dokážem si ich podľa potreby teraz vždy vyrobiť. Relatívne rýchlo a presne tak, aby pasovali do celku/k ostatným. Kurz je veľmi dobre štruktúrovaný, jasný a zrozumiteľný, čo mne osobne veľmi dobre sadlo. Vždy sa teším, keď vidím kurz, ktorý je domyslený a v ktorom sa jeho tvorca dokáže vžiť do jeho účastníkov, ktorí majú v danej oblasti oveľa menej znalostí a skúseností, a dokáže predvídať otázky a možné ťažkosti. A rovno ich zahŕňa do hlavného obsahu. Parádna bola aj podpora ku kurzu. Magda má neskutočnú schopnosť vcítiť sa do úplne cudzieho človeka a jeho značky, o čom som sa presvedčila na ideastormingu. Pri jej nápadoch a komentároch som mala pocit, že veľmi dobre rozumie tomu, o čo sa v tomto kreatívnom projekte snažím, aj keď ja som to ešte celkom nevedela pomenovať 🙂 Bol to zážitok – spojenie príjemného s užitočným. Radosť, keď sa človek pozerá na svoj web, vidí tam svoje obrázky a ešte to aj vyzerá dobre 🙂 – to si treba zažiť na vlastnej koži!“

Veronika Madudová

Jakou má kurz hodnotu?

Kurz stojí 6 790 Kč.

Cenu si můžete rozdělit na 2 splátky po 3 490 Kč.


Hodnota kurzu je mnohem větší:

5

Komplexní know-how a vedení zkušené ilustrátorky.

5

5 týdnů výukového obsahu a 1 další týden podpory.

5

30+ kapitol plných přehledných postupů a návodů.

5

3 živá setkání na Zoomu pro vaše individuální otázky a brainstorming.

5

5 bonusů, které vám pomůžou ilustrace naplno využít.

5

Tajné bonusy, které měním podle vaší potřeby.

Díky vlastním ilustracím se odlišíte od ostatních nenápadných šablonovitých webů, vnesete do své online prezentace svou jedinečnost a chytíte fanoušky i zákazníky za srdce.

Stanete se obrázkově samostatná a nezávislá a už vždycky budete moct ovlivnit každý detail svých obrázků.

Bonus 1: Výuková videa z odrážkové výzvy

Ve čtyřdenní výzvě jste si vyzkoušely, jak je skvělé vytvořit si vlastní jednoduché odrážky. Po skončení hlavního obsahu kurzu vám výuková videa z výzvy nahraju do kurzu jako bonus. Budete tak mít k dispozici i tyto jednoduché návody.

Bonus 2: Nakouknutí do digitální kresby

I moderní technologie – podle vašeho výběru

Ukážu vám, jaké nové fantastické možnosti a úsporu času vám může přinést kreslení na grafické tabletu. Nalákám vás na krásné „štětce“, barvy i efekty a předvedu pohodlnou úpravu digitalizovaných ilustrací. Díky tomu budete mít jasno, jestli je digitální kresba ten správný „další krok“ pro vás.

Bonus 3: Úvod do vizuálního stylu od Ven Avenir

I moderní technologie – podle vašeho výběru

Brand specialistka Ven vám ukáže, jaké základní principy je dobré dodržovat při budování značky a vizuálního stylu. Upozorní vás na nejčastější chyby a poradí praktické tipy, aby se vám jednoduchý vizuální styl dařilo vytvořit a udržovat.

Bonus 4: Jak vybírat fonty od Andrey Grigerové

I moderní technologie – podle vašeho výběru

Fontoložka Andrea vám ukáže, že i písmo velmi ovlivňuje to, jak naše vizuální prezentace působí. Poradí vám, podle čeho vybírat fonty, aby to dávalo smysl v rámci celého vizuálního stylu a aby přitahovaly ty správné fanoušky a zákazníky.

Bonus 5: Oživené ilustrace od Kataríny Brič

I moderní technologie – podle vašeho výběru

Vizuální kouzelnice Katarína vám ukáže, jak doslova oživit své ilustrace a vytvořit z nich jednoduché GIFY. Rozhýbané obrázky pak budou ještě lépe přitahovat pozornost vašich fanoušků a zákazníků a vám se otevře další nový obzor vizuální tvorby.

výukového obsahu ve Facebookové skupině, kde se můžete rovnou ptát

dodatečné podpory ve skupině, kam můžete stále zajít pro rady

které vás provedou komplexním procesem tvorby ilustrací

které vám ukážou další možnosti a rozšíří vaše tvůrčí obzory

Možná si nejste jistá:

Co když neumím dost dobře kreslit?

Nemusíte umět kreslit složité obrázky – i jednoduché ilustrace pozvednou web, blog a sítě o úroveň výš. Díky přiznanému rukopisu a mírným nedokonalostem budou mít vaše obrázky hřejivý autentický styl. Váš online prostor tak bude působit srdečně a přátelsky a přitáhne ty správné fanoušky a zákazníky. Zpočátku navíc své ilustrace nemusíte dávat přímo na homepage – můžete začít postupně, tvořit obrázky pro sítě, blog a třeba i stránku „O mně“. Až získáte více sebejistoty, doplníte si je i jinde na webu.

Ilustrace se mi líbí, ale mám pocit že se nehodí k mému oboru/archetypu.

Existuje celá šíře či paleta stylů ilustrací, takže na své si přijde mudrc i vládce, účetní i právnička. Ilustrace totiž můžou být hravé i vážné. Pestrobarevné i střídmé. Důsledné i uvolněné. Klidné i dynamické. Něžné i drsné. Hlavně prostě takové, jaké jste vy. Jejich styl přizpůsobíme vašim hodnotám a potřebám.

Co když nemám web?

Zatím můžete klidně tvořit obrázky na sítě, naučíte se postup jejich tvorby, získáte tvůrčí zkušenosti a jakmile si pořídíte web, můžete obrázky používat i tam. Absolventky minulých běhů navíc oceňovaly fakt, že jim přípravná fáze kurzu pomohla nejen s tvorbou ilustrací i webu samotného. Tato přípravná fáze totiž vychází ze základních marketingových otázek a pomůže vám najít to, jak chcete na své klienty a zákazníky působit.

Co když nemám čas 5 týdnů se věnovat ilustracím?

Malý soubor 5-10 ilustrací zvládnu vytvořit za týden. To je taky rozsah, který si studentky v kurzu tvoří nejčastěji. Abyste se kurzem nemusela zabývat celých 5 týdnů, veškerý výukový obsah máte hned od začátku k dispozici v členské sekci. Můžete si proto všechno projít v mnohem rychlejší tempu a mít hotovo klidně za týden nebo dva.

Budu kurz stíhat?

Pokud kurz nestihnete projít během 5 týdnů, kdy budeme společně procházet výukové příspěvky, máte další týden, kdy stále budete mít v kurzu i mou podporu. Pokud byste nestihla kurz projít ani během této doby, zůstane vám přístup do otevřené skupiny ještě další rok. Pak bude jen na vás, jestli si na kurz čas uděláte.

Nejsem technický typ, zvládnu to i tak?

Návody v kurzu jsou velmi srozumitelné, provedou vás krok po kroku každým postupem. Účastnice minulých kol kurzu potvrzovaly, že jsou návody naprosto „blbuvzdorné“ a snadno podle nich všechno zvládly. Pokud byste i tak tápala, jsem k dispozici jako podpora ve skupině. Případně můžu postup ukázat i „živě“ na živých setkáních na ZOOMU.

S jakými programy budeme v kurzu pracovat?

Hlavní program, pomocí kterého budemte v kurzu upravovat ilustrace, je GIMP – je to desktopový program, který si zdarma stáhnete k sobě do počítače.

Jak se kurz liší od odrážkové výzvy?

Kurz je opravdu komplexní, takže začneme hledáním nápadů pro konkrétní téma/obor – ještě víc zeširoka, než jsme to dělaly ve výzvě. Taky poradím, jak jít naproti tvůrčímu procesu, aby nápady opravdu krásně proudily. Ukážu, jak dobře skicovat a jak je možné co nejvíc si usnadnit fyzickou tvorbu. Pak začneme zkoumat značku – ukážu, co všechno ohledně brandu zohledňuju já a jak to můžete použít vy. Ukážu širokou paletu různých stylů, ze které se dá vybírat. A poradím, jak udržet jednotný styl obrázků. Pak začneme s finálním tvořením – tam mnohem víc než ve výzvě navedu, jak pracovat s technikou kresby/malby, aby byla snadná digitalizace. K digitalizaci použijeme úplně jiný free program, který nemá žádná omezení velikosti a dá se na něm upravovat všechno na jednom místě. Vysvětlím i používání různých formátů a velikostí obrázků (co je kam potřeba). A ukážu, jak se dají ilustrace mezi sebou kombinovat – jak o nich přemýšlet jako o celkovém souboru (ne jenom o jednotlivých obrázcích). Mnohem víc taky navedu na různé použití ilustrací na různých místech online prostoru. A budu mnohem víc k dispozici na konkrétní rady ohledně tvoření. Ve výzvě byly stovky účastnic, takže jsem nemohla každé věnovat důkladnou podporu.

Jestli jste dočetla až sem, je jasné, že vás kurz láká.
Ráda vás celým procesem provedu, abyste brzy mohla mít originální web, který vystoupí z šedi webových šablon.

Ilustrace budou jako linka, která prováže celý váš web a vytvoří jeho jedinečný design. Je to prvek, který nikdo neokopíruje, proto vás zaručeně odliší a upoutá pozornost vašich klientů a zákazníků.

Kurz vás láká, ale máte další otázky?

Napiš mi, moc ráda vám odpovím!

ilustrace@magdalenakrejci.cz

Ilustrátorka Magdalena Krejčí | Přihlášení k newsletteru – ilustrace obálky