Vlastnoruční podpis na váš web a sítě

Zaujměte své fanoušky & klienty!

Chcete zaujmout svou komunitu a předat jí jasné & vtipné sdělení?

Cítíte, že obrázky a fotky už na sítích nestačí, že je potřeba přidat něco navíc?

Hledáte kreativní formu své propagace, která bude bavit vás i vaše fanoušky?

Líbí se vám tvořit MEME, ale vadí vám, že všichni používají ty stejné šablony stále dokola?

Popusťte uzdu svému vtipu a vtáhněte své fanoušky do děje! Ukážu vám, jak na to.

Vytvořila jsem online návod, ve kterém vás naučím tvořit vlastní MEME od nápadu až po realizaci, takže budete mít kreativní obsah na sítě vždycky po ruce.

MEME je v principu zábavná kombinace fotky, textu a mikropříběhu či pointy. Tohle spojení často vede k humoru nebo nadsázce. A co je nejlepší?

Nadsázka a vtip se dají naučit – stačí se držet osvědčené struktury a propojit ji s tématy svého podnikání.

Co získáte, když začnete tvořit vlastní MEME?

Pozornost svých fanoušků

Všímáte si, že obsah na sítích se mění? Vaše obrázky a fotky ztrácejí dosah, ale reels se vám tvořit nechce? MEME je spojení fotky nebo obrázku s textem, takže vznikne poutavá kombinace, která spolehlivě přitáhne pozornost.

Zábavu

Na sítě se chodíme bavit, chceme rychlou a stručnou informaci, pokud možno odlehčenou formou. Formát MEME je zábavný a přitom dostatečně rychlý, aby pobavil i nepozorné fanoušky.

Sounáležitost

Když do MEME zapojíte mikropříběhy ze zákulisí vaší práce, prohlubíte svůj vztah s fanoušky a zákazníky. Vtip, nadsázka a zábava spojují nejlépe. Začnete používat MEME a vtáhněte své fanoušky do děje.

Obsah na sítě nebo blog kdykoli po ruce

Co na ty sítě pořád dávat? To je jednoduché – MEME o vašem přístupu k práci, MEME o vašich zkušenostech, MEME o důležitých novinkých… Jakmile si vytvoříte základní strukturu, tvorba chytlavého obsahu už pro vás bude hračka.

Rozpoznatelnost

Vaše tvář nebo vaše kresby v hlavní roli, opakovaně, to je ideální způsob, jak se vrýt fanouškům do paměti. Nejen, že vaše příspěvky poznají na první pohled, budou se na ně i těšit a s chutí jim věnují pozornost.

Kdo vás návodem provede?

Jmenuju se Magdalena Krejčí a jsem brand designerka a ilustrátorka. Kromě toho, že ilustrace tvořím pro klienty, taky učím, jak si je můžete vytvořit sami.

Pro své příspěvky na sítě jsem hledala praktické propojení ilustrací, fotky a vtipné textové pointy, až jsem našla MEME. Vadilo mi ale, že všichni používají stejné MEME šablony, takže pak vůbec není poznat, ke komu které MEME patří.

Proto jsem si vytvořila postup, jak formát MEME přizpůsobit co nejvíc své značce, aby byl na první pohled rozpoznatelný.

Už se těším, až vám ho předám.

Co přesně se v návodu naučíte?

Najít ty správné nápady pro vaše MEME,

vymyslet scénář a texty MEME,

vyfotit postavy MEME včetně všech emocí

nebo nakreslit postavy MEME včetně všech emocí a jednoduše je digitalizovat,

propojit to všechno dohromady do vtipného celku.

Jak návod funguje?

5

Obsah návodu je v členské sekci, do které dostanete přístup ihned po připsání platby na můj účet.

5

Obsah má formu obrazových ukázek, textů a video návodů.

5

Postup je uspořádaný do 4 modulů či kroků, které na sebe logicky navazují.

5

Ke všem modulům máte okamžitý přístup, abyste mohli začít tvořit svým vlastním tempem.

5

Když se na něčem zaseknete, můžete se mě ptát na radu v uzavřené Facebookové skupině.

5

Přístup do členské sekce máte na rok od zaplacení.

Jakou má návod hodnotu?

Návod stojí 149 Kč.

Díky vlastním MEME získáte pozornost svých fanoušků, vnesete do svého obsahu humor a nadsázku a vtáhnete své fanoušky do děje.

Zajímají vás další podrobnosti?

Musím umět kreslit?

Ne. Vlastní MEME můžete tvořit čistě za pomocí fotek a textu. Vlastnoruční kresby nemusíte vůbec použít, nebo můžete přidat úplně jednoduché tvary. To je velká výhoda, protože si můžete vytvořit vlastní originální obsah beze strachu z nedostatku schopností.

MEME se mi líbí, ale mám pocit že se nehodí k mému oboru/tématu.

Máte pocit, že je MEME moc humorné? Je vaše značka zdrženlivější nebo vaše téma vážnější? Obsah na sítě můžete i přesto občas trochu odlehčit – uvidíte, že to vaše fanoušky potěší. Míru humoru a nadsázky si přitom určíte podle sebe, můžete MEME používat jako prostředek pro sblížení se svým publikem a sdílet na něm své názory s vážným tónem.

Kolik času kurz a tvorba MEME zabere?

To je velmi individuální. Každý čte jinak rychle, každý má jinou úroveň znalostí online nástrojů a grafiky. Návod odpovídá cca 10 A4 stranám textu a obsahuje 5 návodných videí. Většina videí má délku do 10 minut, jedno video má cca 30 minut a zahrnuje víc variant zpracování. Samotná tvorba MEME vyžaduje trochu přípravy předem (focení fotek, nebo kreslení a digitalizaci). Jakmile si vytvoříte základ pro své vlastní „šablony“, nová MEME se dají vytvořit velmi rychle.

Nejsem technický typ, zvládnu to i tak?

Návody v kurzu jsou velmi srozumitelné, provedou vás krok po kroku každým postupem. Zároveň nebudeme používat žádné složité technické postupy. Pokud byste i tak tápali, můžete se mě doptat v uzavřené skupině na Facebooku.

S jakými programy budeme v kurzu pracovat?

Budeme pracovat s několika online aplikacemi, které fungují bez nutnosti stahování nebo přihlašování. Hlavní část potom uděláme Canvě, která vyžaduje vytvoření účtu. Vytvoření účtu je velmi jednoduché, v kurzu je na to kratičký návod.

Jak se návod liší od kurzu Vymalujte svůj web, blog a sítě?

Zásadně. Kurz Vymalujte svůj web, blog a sítě se soustředí primárně na tvorbu vlastnoručních ilustrací. Návod na vlastní MEME tvorbu ilustrací nevyžaduje (i když úplné základy tvorby ilustrací jsou také jeho součástí). Cílem návodu je originální obsah na sítě, který má navíc svůj vlastní „scénář“ a který je možné vytvořit i bez ilustrací.

Ohlasy na návod

„V návodu na meme jsem našla vše potřebné. Připomíná mi Magdin velký kurz na tvorbu ilustrací. Stejná struktura a vyčerpávající informace. Meme tvořím, když mám myšlenku, kterou chci předat. Je to taková spontánní akce.“

Kamila Nevěčná

Jako všechny kurzy, které jsem s Magdou prošla, je i ten na tvorbu meme srozumitelný, přehledný. Magda v něm provádí účastníky nejen tou finální, technickou částí tvorby, ale hlavně tím, co je nezbytné u každého tvoření a bez čeho se k technickému řešení nedostanete – jak do toho, kde vzít nápady a jak se propracovat k jejich skutečnému použití. Za sebe doporučuji, i když sama jsem meme zatím nepoužila.

Jana Militká

„Ahoj Majdo, jen Ti chci poděkovat za návod na meme. Dostala jsem se k němu až dnes, ale rovnou jsem si celý návod prošla, vytiskla a publikovala první meme. 😍 Máš to krásně udělané. Tvořit s Tebou mi prostě sedí.

Klára Hrubá

⇓  PLATÍM V KORUNÁCH  ⇓

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

⇓  PLATÍM V EURECH  ⇓

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kurz vás láká, ale máte další otázky?

Napište mi, moc ráda vám odpovím!

ilustrace@magdalenakrejci.cz

Ilustrátorka Magdalena Krejčí | Přihlášení k newsletteru – ilustrace obálky