Děkuji za váš zájem, e-book momentálně není v prodeji.


Přejete si svobodně tvořit,
ale pořád vám v tom něco brání?

 • Nevíte, jak objevit inspiraci nebo jak vnést kreativitu do svého života?
 • Máte v hlavě zajímavé tvůrčí cíle, ale nemůžete se odhodlat k realizaci?
 • Zdá se vám, že máte vyschlý tvůrčí pramen?
 • Zasekli jste se uprostřed tvůrčího projektu a nevíte, jak s ním pohnout?

Možná jste dospěli k závěru, že prostě nejste dost kreativní a rozhodli se zabývat něčím praktičtějším.

Co když je to ale jen předsudek?

Co kdybych vám řekla, že všichni z podstaty dostatečně kreativní jsme, jen nám v kontaktu s vlastní kreativitou často brání tvůrčí bloky?

A TEĎ POZOR:

Tvůrčí bloky můžeme zpracovat!

Sama jsem se s nimi pár let zpátky potýkala.

Svému mladšímu já a pro všechny, kteří s nimi zápasí dnes, jsem proto napsala e-book s návodem, jak tvůrčí bloky transformovat na tvoření s lehkostí.

Věřím, že může i vám zkrátit cestu k radostnému a svobodnému tvoření.

Jmenuju se Magdalena Krejčí. 
Vystudovala jsem malbu na střední a estetiku na vysoké škole. Uměním se zabývám přes 10 let, kreativitu a tvůrčí proces zkoumám víc než 7 let.

Denně si užívám proud tvůrčí energie a inspirace, těší mě každá chvilka tvorby.

Prošla jsem však i obdobími, kdy mě úplně znehybnily tvůrčí bloky. Nejdelší trvalo víc než dva roky a musela jsem vynaložit hodně úsilí, abych se z něj dostala.

Proto vám teď o tvůrčích blocích můžu psát, znám je a dokázala jsem je díky introspekci, práci na sobě a studiu teorie i praxe kreativity překonat.

Pomůžu s tím i vám.

E-book

TRANSFORMUJTE SVÉ TVŮRČÍ BLOKY

Jak vám pomůže?

 • Poznáte, jestli (a jak) je vaše tvořivost zablokovaná.
 • Projdete krok za krokem (blok za blokem) nejčastější překážky v tvorbě, zorientujete se ve svém vnitřním světě a pochopíte skutečné kořeny svých bloků.
 • Získáte praktické a konkrétní návody, jak se svými tvůrčími bloky pracovat a jak je překonat.
 • Díky laskavému tónu e-booku se naladíte na pocit bezpečí a otevřete se změně svých programů.
 • Poutavé ilustrace vám dokreslí myšlenky e-booku a pomohou v jejich uchopení a ukotvení v paměti.
0

stránek e-booku, které vás dovedou k pochopení tvůrčích bloků

0

typů tvůrčích bloků, které dokážete překonat i vy

0
cvičení, která pomohou změnit vaše nastavení
0
+
originálních ilustrací, které vám dokreslí obsah e-booku

Chcete nakouknout dovnitř?

Pro koho je e-book jako stvořený?

pro Vás, pokud hledáte své tvůrčí talenty, zájmy a směřování

pro Vás, pokud potřebujete obnovit nebo prohloubit napojení na své tvůrčí vedení

pro Vás, pokud chcete vnést do svého života více hravosti, tvořivosti a inspirace

pro Vás, pokud chcete změnit nastavení své mysli a zbavit se svých tvůrčích bloků

pro Vás, pokud chcete překonat své strachy a konečně začít realizovat své tvůrčí sny

pro Vás, pokud už tvoříte, ale zažíváte tvůrčí krizi a nevíte, jak ji překonat

Kolik e-book stojí?

340 Kč

 

 • 14 000+ laskavých a přímých slov
 • 7 let aktivního studia kreativity
 • teorie, co jde do hloubky
 • praxe, která vás bude bavit
 • ilustrace, které vás povzbudí

Díky e-booku si ušetříte mraky pocitů nedostatečnosti, zmaru a neschopnosti, bezmoci a nejistoty. Nebudete muset, jako před lety já, sbírat střípky informací a posouvat se velmi pomalým krokem.

Dnes už vím, že záleží na jediném: chceš tvořit?
Všechno ostatní jsou jen taktiky našich tvůrčích bloků.
Jenže samo tohle uvědomění nás bohužel bloků nezbaví.

Co o e-booku říkají první čtenáři?

„Protože mne již dříve velmi zaujaly autorčiny příspěvky, bylo pro mne rozhodnutí přečíst si e-book sázkou na jistotu. Jsem nadšená. Má očekávání byla nejen naplněna, ale dokonce překonána. Ačkoliv nejsem umělcem v pravém slova smyslu, v mé práci zahradního designéra tvoří tvůrčí složka velmi významnou roli a přirozeně se ji tak snažím maximálně rozvíjet. S tvůrčími bloky se potýkám stejně jako asi každý, kdo ve svém životě, práci usiluje o tvůrčí přístup k věci. Myslím si, že se mi je daří postupně zvládat, ale s tímhle e-bookem jsem se posunula o další obrovský kus cesty kupředu. Poznala jsem další, doposud neuvědomované tvůrčí bloky, se kterými je třeba pracovat, a především jsem získala zajímavé a praktické tipy, jak se s nimi vypořádat. E-book bych tak doporučila nejen všem lidem z uměleckých oborů, ale určitě každému, kdo ve svém počínání, ať už pracovním, či osobním, usiluje o kreativitu.“
Anna JavorkováZahradní designérka, http://kvetoucizahrada.cz/
„Kreativitou žiju, o kreativitě školím a přečetla jsem snad všechny knihy, které jsou dostupné. S očekáváním „to jsem zvědavá“ otevírám tento e-book a ani nevím jak, už jsem na konci. Jsem nadšená. Kdybych dokázala vzít ze všech knih o kreativitě myšlenky, které se mnou zamávaly, napsala bych přesně takový e-book. A opravdu, i když je znám, tak takhle sepsané mě velmi oslovily. Poznávám se v každém popsaném bloku a miluju tu spleť vzájemně propojených nitek, které tak nádherně navazují a vedou vás… Nechte se také vést, pěkně za ruku, k překonání nejrůznějších bloků, které vám tvoření blokují. E-book není žádná prázdná teorie, jde do hloubky. Možná se z vás nestane hned umělec, ale určitě se budete cítit daleko šťastnější.“
Andrea GrigerováFontomág, www.psychologiefontu.cz
„I přesto, že je kreativita moje srdcové téma a zajímám se o ni dlouhodobě, prožila jsem při čtení e-booku mnoho aha momentů a objevila v něm pro mě nové inspirativní myšlenky. Magda vám ve svém díle ukáže (prakticky, laskavě a velmi autenticky), že s tvůrčími bloky není třeba bojovat, stačí jejich existenci přijmout a naučit se s nimi pracovat. Vtipné je, že e-book bych doporučila úplně všem, bez ohledu na to, jestli aktuálně tvoříte (ať už jsou to básničky, obrazy, e-booky nebo šály) a jste zaseklí, nebo tvoříte a nejste zaseklí, a dokonce i pokud netvoříte vůbec. Nechte se vést a budete mrkat, co všechno se začne dít.“
Martina Heš Hudečková Korektorka a copywriterka, www.sperkarka-textu.cz
„Při psaní cestovatelských článků se snažím potrápit svou kreativitu a často se setkávám s tvůrčími bloky. Díky e-booku jsem jich mohla mnoho pojmenovat a podívat se jim na zoubek. Magdin přívětivý styl psaní člověka naladí na tu správnou rovinu, ve které je rozhodnut se svým tvůrčím blokům konečně postavit a praktické úkoly jsou dobrým způsobem, jak na cestě k znovuobjevení kreativity vytrvat. Doporučuji přečíst, pokud se chcete hnout z místa a začít znovu tvořit.“
Lucie LetochováBlogerka a máma cestovatelka, www.lucieletochova.cz
„Na e-book Tvůrčí bloky jsem byla opravdu zvědavá a hodně jsem přemýšlela, co mi může předat. Přišel ke mně v pravou chvíli, jelikož si procházím svým temným údolím, a tak trochu hledám smysl mé práce. E-book mi odpověděl na spoustu otázek, které si poslední dobou kladu a díky úkolům, které jsou v e-booku uvedeny, jsem měla možnost si vše sepsat, ujasnit a vyjasnit. V e-booku najdete velké množství hodnotných informací, které vám pomůžou pojmenovat vaše tvůrčí bloky, pochopit je, a hlavně s nimi pracovat. Při čtení e-booku jsem si uvědomila, že má práce je hodnotná a má velký smyl, a to hlavně proto, že jsem si dokázala označit, co je příčinou mého strachu, ujasnila si, jak dále postupovat a také, co změnit. Pokud se na své umělecké cestě (a vlastně i v životě), potřebujete posunout dál a stále hledáte tu správnou cestu, tak je Magdy e-book právě to, co vám pomůže tuto cestu najít.“
Stanislava KrajíčkováLektorka kroužků a kurzů pro děti i dospělé, www.kreasek.cz
„Byla jsem zvědavá, zda v e-booku nebude moc teorie a těšila se na konkrétní tipy. Na začátku je přiměřené a potřebné množství teorie a pak jsou srozumitelně a jasně vysvětlené jednotlivé tvůrčí bloky, doplněné spoustou praktických příkladů a tipů, jak se s nimi vypořádat a podpořit tvůrčí proces. Magdy e-book pro mě byl potvrzením, že má smysl vytrvat ve své vášni a hledat cesty k jejímu naplnění. Uvědomila jsem si díky e-booku další své hranice a omezení a můžu na nich pracovat a posouvat se dál. Doporučuji tuto podporu všem, kdo chtějí posílit a a prohloubit svůj tvůrčí proces, kdo tvoří, ale stagnují či těm, co netvoří, ale chtěli by začít.“
Kristýna SucháPodpora kreativity, tvoření s dětmi, péče o ženy v těhotenství a šestinedělí, www.kristynasucha.cz

Představte si, že až příště budete mít příležitost tvořit, bude to pro vás radost a potěšení. Nevzdáte to, opravdu začnete a budete se stále zlepšovat.

Pocítíte, jak roste vaše důvěra v tvůrčí vedení, jak roste vaše otevřenost kreativitě a inspiraci, jak roste vaše uspokojení z tvorby i ze života jako takového.

Dokážete zpracovat své obavy, podpořit svou motivaci, opečovat svá zranění a neúspěchy a s lehkostí se znovu a znovu pouštět do dobrodružného světa tvoření.

Dárečky navíc:

Abyste z e-booku vytěžili co nejvíc, je potřeba aktivní přístup. Vím, že to není vždy jednoduché, proto se snažím vám to co nejvíce usnadnit.

Cvičení z e-booku jsem vám předepsala do Akčního sešitu (PDF), můžete si jej vytisknout a vyplňovat úkoly přímo do něj. Budete tak mít přehled a možnost vytisknout si oblíbené cvičení opakovaně.

 

Mini e-book Probuďte svou kreativitu, který je k dostání i jako dárek na mých stránkách. Možná jste si jej už stáhli?

Radši jej k e-booku přibalím, chci mít jistotu, že si jej přečtete, je v něm totiž základ, ze kterého vycházím a který už neopakuju.

 

Možnost přidat se do uzavřené facebookové skupiny, která vám pomůže udržovat záměr věnovat se kreativitě, zpracovávat cvičení a překonávat své tvůrčí bloky.

Je v ní bezpečný prostor pro vaše dotazy i pro sdílení radostí a strachů spojených s cestou k autentické kreativitě.

Možnost e-mailové konzultace – když si nebudete vědět rady s konkrétním tvůrčím blokem a e-book vám nedá dostatečnou odpověď, můžete mi napsat.

Pokusím se vám poradit a najít spolu s vámi řešení na míru (až 3 důkladné maily z mé strany).

Doživotní aktualizace – pokud narazím na další významný blok, myšlenku, cvičení nebo způsob, jak s tvůrčími bloky pracovat, zapojím je do e-booku a aktualizovanou verzi vám hned zašlu e-mailem.

„Bez ohledu na váš věk či životní dráhu a bez ohledu na to, zda umělecká tvorba je vaše povolání, koníček či sen, nikdy není příliš pozdě na to, abyste začali pracovat na své kreativitě.“ Julia Cameronová 

Možná si nejste jistí:

Nikdy jsem netvořil/a a určitě nejsem kreativní, má smysl e-book číst?

Jasně! Přesně pro vás jsem jej psala. Věřím, že díky e-booku svou domněnku o tom, že nejste kreativní, zahodíte do koše. Možná vás hned nevystřelí do výšin uměleckého života, ale určitě vám otevře úplně nové obzory a snad ukáže i nový prostor pro naplňující seberealizaci.

Zatím netvořím, protože nevím, co bych měl/a tvořit, bude mi e-book k něčemu?

Určitě! To, že nevíme, co tvořit, je často způsobeno právě tvůrčími bloky. Pojďte se začíst do e-booku, věřím že je přesně pro vás a otevře vám cestu k vlastním tvůrčím projektům.

Co když už aktivně tvořím?

To je skvělé, že tvoříte. Možná se vám ale někdy stává, že se zaseknete, že kvůli strachu něco odkládáte, že brzdíte svůj svobodný projev nebo že ztrácíte motivaci k další tvorbě. Je to tak? E-book vám s tím jistě pomůže a navíc vám ukáže, kde ještě máte limity a můžete svou tvorbu osvobodit. Není to tak? Skutečně tvoříte vždy s lehkostí, radostí a napojením? Páni, gratuluju a moc vám to přeju. E-book si nekupujte, ale určitě mi napište, jaký je váš tajný recept.

Nemám si radši koupit nějakou tištěnou knihu o kreativitě?

Jestli máte rádi knihy, určitě si nějakou kupte! Přečetla jsem jich mraky a stejně každou další hltám. Čím víc jsem jich ale spořádala, tím jasněji vidím, že mnohé myšlenky se stále dokola opakují, jen místy se zatřpytí něco úplně nového. Udělala jsem za vás tu práci a všechny třpytivé myšlenky o tvůrčích blocích jsem vám vysbírala do tohoto e-booku, k tomu přidala vlastní zkušenosti, cvičení a ilustrace. Můj e-book navíc není "jen" kniha. Získáte s ním i další bonusy, včetně online komunity, doživotní aktualizace a možnosti konzultovat se mnou - považte, s kolika autory tištěných knih jste si už psali o svých problémech?

O kreativitě jsem už něco přečetl/a? Má smysl si e-book kupovat?

Začnu otázkami: Znáte knihu Umělcova cesta od Julie Cameronové? Četl/a jste Velké kouzlo od Elizabteth Gilbertové? A co Válka umění od Stevena Pressfielda? Kraď jako umělec od Austina Kleona? Jestli jste odpověděli většinou kladně, nejspíš vám budou některé myšlenky e-booku povědomé. Ne proto, že bych je ze zmíněných titulů opsala (občas z nich vycházím, ale v tom případě poctivě cituju), ale protože obsahují podobný filozofický pohled na kreativitu, který sdílím i já. Můj e-book je oproti nim zaměřený přímo na tvůrčí bloky, které přehledně probírá jeden po druhém. Obsahuje navíc i 30 cvičení (některá jsem volně převzala od Cameronové, ale zdaleka ne všechna), která vám pomohou bloky překonat. Tip pro vás: přečtěte si, co o e-booku říkají první čtenáři. ;-)

Co když po přečtení zjistím, že jsem se nedozvěděl/a opravdu nic nového?

Skvělé, znamená to, že máte o kreativitě dobrý přehled. Napište mi, moc ráda si s vámi popovídám, bude to jistě inspirativní pro obě strany. A samozřejmě (a ráda) vám vrátím peníze.

Co když e-booku nebudu rozumět?

Snažila jsem se psát co nejsrozumitelněji (asi jako když si o kreativitě povídám se svou patnáctiletou neteří), ale může se stát, že se mi to nepovedlo všude. Určitě mi napište, zkusím vám to dovysvětlit, doplnit informace nebo jinak formulovat. Když to nepomůže a budeme na úplně jiné komunikační vlně, vrátím vám peníze.

Co když se mi e-book nebude líbit?

Nejspíš jsme úplně odlišně nastavení lidé, to se určitě může stát. Napište a vrátím vám peníze.

Slibuješ tolik věcí, ale stojí to jen tři stovky, kde je problém?

Já vím, slibuju toho dost, ale to všechno se může stát jen pokud tomu vy sami věnujete spoustu své energie, pozornosti, práce a úsilí. Já nabízím nástroj, ale "odmakat" to musíte sami. Proto mi cena přijde férová, já tu práci za vás totiž odvést nemůžu.

Mám strach, že mi e-book nedokáže pomoct.

Tomu rozumím. Čtení e-booku vám jistě přinese mnoho aha momentů a uvědomění, je ale pravda, že pokud máte kreativitu zablokovanou, nejspíš to nebude stačit. Je potřeba také aktivní přístup z vaší strany - dělat cvičení (třeba i opakovaně), hloubat, dopřát si čas a prostor. Skutečně změnit své nastavení totiž můžete pouze vy sám/sama.

Co když se mi nechce dělat cvičení?

Jasně, taky se mi často nechce. Většinou ale jen do doby, než jedno skutečně vyzkouším a vidím na vlastní oči, jak zajímavé a přínosné to bylo, jak moc jsem se díky němu poznala a často i posunula. Možná ale nechcete nic zkoušet a cvičení dělat nehodláte. Věřím, že i pouhá teorie e-booku vám může být velmi prospěšná. Otevře obzory, zprostředkuje pochopení, jak tvůrčí bloky fungují, jak nás brzdí a jak s nimi pracovat, upozorní na bolavá místa a prostor pro změnu. Myšlenky e-booku ve vaší hlavě zasadí semínka, která mohou klíčit klidně i léta a čekat na správný čas. Zkuste to.

Co když nechci kreativitě věnovat žádný čas navíc?

Žádný? Ani ten k přečtení e-booku? Tak to je jasné, nekupujte! Nebo myslíte žádný další čas ve vašem životě? Inu, zkuste si i přesto e-book přečíst, možná vám pomůže změnit názor, vždycky můžete požádat o vrácení peněz.

Když se vám e-book nebude líbit, nebudete mu rozumět,
nedozvíte se nic nového, nebo vás prostě zklame,
můžete do 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz. 
A já vám je bez otázek vrátím.

Strachy nás občas drží pěkně zkrátka. Vsadím se, že ty vaše nechtějí o nějaké transformaci tvůrčích bloků ani slyšet.

Zkuste se tentokrát rozhodnout nezávisle na jejich vůli
a vykročte ke svobodné kreativitě.

Potřebujete se na něco zeptat?

Napište mi, ráda vám odpovím!

info@magdalenakrejci.cz