Objednávka e-booku

TRANSFORMUJTE SVÉ TVŮRČÍ BLOKY

Děkuju za váš zájem,
e-book momentálně není v prodeji.

 • ANO
  Objednávám si e-book "Transformujte své tvůrčí bloky" v hodnotě 340 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že spolu s e-bookem obdržím i bonusy: mini e-book "Probuďte svou kreativitu", Akční sešit, přístup do uzavřené Facebookové skupiny, možnost využít e-mail konzultaci a doživotní aktualizace e-booku přímo na svůj mail.
 • ANO
  Vím, že v pokud zjistím, že e-book není pro mě, můžu do 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz a bez vytáček je dostanu zpět.

Proměňte své tvůrčí bloky na tvoření s lehkostí!

Kreativitou žiju, o kreativitě školím a přečetla jsem snad všechny knihy, které jsou dostupné. S očekáváním „to jsem zvědavá“ otevírám tento e-book a ani nevím jak, už jsem na konci. Jsem nadšená. Kdybych dokázala vzít ze všech knih o kreativitě myšlenky, které se mnou zamávaly, napsala bych přesně takový e-book. A opravdu, i když je znám, tak takhle sepsané mě velmi oslovily. Poznávám se v každém popsaném bloku a miluju tu spleť vzájemně propojených nitek, které tak nádherně navazují a vedou vás… Nechte se také vést, pěkně za ruku, k překonání nejrůznějších bloků, které vám tvoření blokují. E-book není žádná prázdná teorie, jde do hloubky. Možná se z vás nestane hned umělec, ale určitě se budete cítit daleko šťastnější.
Andrea GrigerováFontomág, www.psychologiefontu.cz
I přesto, že je kreativita moje srdcové téma a zajímám se o ni dlouhodobě, prožila jsem při čtení e-booku mnoho aha momentů a objevila v něm pro mě nové inspirativní myšlenky. Magda vám ve svém díle ukáže (prakticky, laskavě a velmi autenticky), že s tvůrčími bloky není třeba bojovat, stačí jejich existenci přijmout a naučit se s nimi pracovat. Vtipné je, že e-book bych doporučila úplně všem, bez ohledu na to, jestli aktuálně tvoříte (ať už jsou to básničky, obrazy, e-booky nebo šály) a jste zaseklí, nebo tvoříte a nejste zaseklí, a dokonce i pokud netvoříte vůbec. Nechte se vést a budete mrkat, co všechno se začne dít.
Martina Heš HudečkováKorektorka a copywriterka, www.sperkarka-textu.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi, ráda vám pomůžu!

info@magdalenakrejci.cz

nebo SMS na číslo 736611947