Komplexní péče

Jak můžeme dál spolupracovat

Máme za sebou první výsledky. Jestli jste s mojí prací spokojení, můžeme navázat.

 

Dává mi velký smysl komplexní péče. To je spolupráce, kdy pro vás v jedné osobě tvořím většinu vizuálních materiálů, které budete v online prostoru potřebovat.

Postupně, jeden krok za druhým, rozprostřeno klidně do víceleté spolupráce.

Největší výhodou takového komplexního přístupju je to, že na začátku dobře poznám vás a vaši značku, budu s vámi v kontaktu a všechny následné kroky už nám spolu půjdou hladce.

Vaše vizuální prezentace tím získá konzistetní a neopakovatelné vizuální DNA.

S čím vám ráda pomůžu?

Vizuální styl

Známe se už dlouho? Možná nevíte, že jsem zavedla novou samostatnou službu tvorby vizuálního stylu. Pojďte službu prozkoumat na samostatnou stránku, ať můžeme vizuální prezentaci vaší značky společně povýšit na novou úroveň. Když to bude ve vaší současné situacei dávat smysl, zapojíme do nového vizuálního stylu i ilustrace, které jsem pro vás vytvořila v minulosti.

Logo

Doteď jste používali jednoduchý logotyp ve formě svého jména nebo jména projektu, ale už vám to přestává stačit? Pojďme spolu vytvořit osobité logo, které odrazí vaše konkurenční výhody a stane se kvalitním základem vaší značky.

Napište mi o individuální nacenění.

Brandové ilustrace

Vytvořila jsem pro vás vizuální styl se základní nebo žádnou sadou ilustrací? Rozšiřme spolu tuto sadu nebo ilustrace nově přidejme do celku vizuálního stylu a vytvořme tak opravdu neopakovatelný vizuální jazyk.

Využijte zvýhodněnou hodinovou sazbu 850 Kč, za kterou tvořím ilustrace pro klienty, kteří ode mě mají zpracovaný vizuální styl nebo dříve vytvořenou sadu ilustrací.

Šablony v Canvě

Vytvořila jsem pro vás vizuální styl a ukázala vám, jak ho můžete používat na webu i na sítích. Pokud se vám přesto nechce příspěvky na sítě chystat, ráda pro vás připravím šablony v Canvě. Díky tomu se výrazně zrychlí doba přípravy vašich příspěvků, protože už budete mít po ruce celou paletu téměř hotových grafik k příspěvkům.

Využijte zvýhodněnou hodinovou sazbu 850 Kč, za kterou tvořím šablony pro klienty, kteří ode mě mají zpracovaný vizuální styl. 10 – 15 šablon zabere cca 3 hodiny práce.

Leták, šablona pro prezentace v Canvě nebo Power Pointu a další digitální grafické materiály

Prostoru pro zapojení vizuálního stylu je v digitálním prostředí spoustu. Můžu pro vás vytvořit leták pro akci nebo produkt, šablonu pro prezentace, cover pro stránku nebo skupinu na Facebooku, hlavičku do newsletteru nebo šablony stories na sítě.

Využijte zvýhodněnou hodinovou sazbu 850 Kč, za kterou tvořím grafické materiály pro klienty, kteří ode mě mají zpracovaný vizuální styl.

Sada MEME příspěvků na sítě

Baví vás zkoušet nové věci? Máte zásobu svých fotek nebo selfíček (nebo se je nebojíte nafotit)? Ráda pro vás vytvořím sadu vašich vlastních MEME, která vtipnou formou zdůrazní důležitá témata vašeho podnikání nebo vaší kampaně na konkrétní produkt. Díky nim na sítích přitáhnete pozornost a vtáhnete své fanoušky do děje.

Využijte zvýhodněnou hodinovou sazbu 850 Kč, za kterou tvořím MEME pro klienty, kteří ode mě mají zpracovaný vizuální styl. Sada 6 MEME zabere cca 3 hodiny práce.

Návrh webdesignu v souladu s novým vizuálním stylem

Nejsem webařka. Pokud svou webařku nebo webaře máte, rozhodně jim nepolezu do zelí. Jestli si ale tvoříte web sami, může pro vás být těžké dostat všechny ty barvy a fonty nového vizuálního stylu na web. Ráda vám s tím pomůžu a upravím vaši existující webovou stránku v souladu s novým vizuálním stylem. Bude pro vás fungovat jako vzor a můžete pak v podobném duchu upravit i ostatní stránky (nebo to taky nechat na mně). Určitě tím dosáhneme lepšího výsledku, než kdybyste sami použití vizuálního stylu na webu oddalovali, protože byste nevěděli, jak na to.

Využijte zvýhodněnou hodinovou sazbu 850 Kč, za kterou tvořím grafické materiály pro klienty, kteří ode mě mají zpracovaný vizuální styl. Úprava středně dlouhé prodejní stránky zabere cca 3 hodiny práce, ale je to velmi orientační odhad.

Dejte mi vědět, co pro vás můžu vytvořit.

Už se známe, jsme spolu v kontaktu z předchozí spolupráce a teď na to jen navážeme.

Stačí napsat mi prostřednictvím vašeho oblíbeného komunikačního kanálu nebo odepsat na poslední e-mail.

Pro dlouhodobou spolupráci doporučuju, abyste si opravdu vybrali způsob, který vám nejvíc vyhovuje. Osobně jsem otevřená e-mailům, osobnímu messengeru, telefonování i hlasovým zprávám nebo WhatsAppu.