Ilustrace platformu MIMO koleje

Když pořádáte online akci, která má oslovit velké publikum a získat si jeho srdce, potřebujete upoutat pozornost vizuálními prvky.
Díky nim bude vaše akce nepřehlédnutelná a snadno rozpoznatelná na první pohled.

Pro platformu MIMO koleje, která pořádala konferenci Myslete MIMO zajeté koleje 2022, jsem navrhla vizuální styl a logo, dále hlavní ilustrace, koláže a některé návrhy a podklady pro grafiku.

Když jsem hledala hlavní motiv pro platformu i konferenci, nebylo potřeba chodit daleko. Metafora rozpojení zaběhlých vzorců je názorná a vizuálně lákavá – všichni chceme žít raději v oblasti napravo.

Jednotlivé ilustrace, které tvoří pravou stranu hlavního motivu, je možné používat i samostatně na webu nebo v grafických návrzích. Zároveň je možné je kombinovat do koláží například s fotkami. Stejně tak motivy kolejí a šipky fungují jako samostatné vizuální prvky pro doplnění grafických návrhů.

„Magda připravila nejen logo, ale celý skvělý vizuál na platformu Myslete mimo zajeté koleje. Hravý, vše říkající, skvěle ilustrující to, o čem je vystoupení ze zajetých vzorců, schémat, kdy najednou se nám otevírají nové možnosti, varianty.

A taková je i Magda, přenese do vašich prezentací a materiálů hravost, jedinečnost a osobitost. A navíc – jako bonus:-), komunikace a spolupráce s ní je neskutečně příjemná a vzájemně ladící.“

Jitka Štádlerová

Lektorka a mentorka, www.mimokoleje.cz

I vy můžete mít ilustrace,
které zvýrazní jedinečnost vaší značky.